Jazdy off-road, quady, szkolenia motocyklowe.

DRIVE POSITION to miejsce powstałe z prawdziwej pasji do motoryzacji oraz spędzania czasu z motoryzacją w tle. Wyróżnia nas kompleksowa oferta, doświadczona ekipa, profesjonalnie przygotowany sprzęt oraz bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa.

To przestrzeń idealna dla całych rodzin, dla grup przyjaciół i znajomych, dla doświadczonych zawodników i miłośników potężnych dawek adrenaliny ale również dla tych, którzy chcieliby zrealizować swoje marzenia stawiając pierwsze kroki w tego typu dyscyplinach sportowych – niezależnie od wieku!

Pod okiem doświadczonych instruktorów, każdy może spróbować swoich sił i poczuć prawdziwe emocje podczas jazdy samochodem terenowym, quadem, motocyklem crossowym lub gokartem.

Eventy i imprezy dla firm, konferencje, prezentacje i premiery, imprezy integracyjne.

Nasz obiekt to również idealne miejsce do organizacji imprez integracyjnych, gwarantujących duży wybór atrakcji, rywalizację i sportową adrenalinę.

Na miejscu czekają na Państwa również przestronne sale konferencyjne, klubokawiarnia, zaplecze cateringowe, myjnia, szatnie oraz przestronny parking.

To miejsce zostało również przygotowane z myślą o firmach i grupach zorganizowanych.

W Drive Position zorganizujemy dla Państwa imprezę firmową, szkolenie dla pracowników, prezentację nowego modelu samochodu, motocykla lub produktu związanego z motoryzacją lub konferencję prasową.

Jesteśmy dla Was

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Pracujemy w miejscu, które – w dziedzinie motoryzacji, posiada wręcz nieograniczone możliwości spędzenia czasu, a nasza ekipa zrobi wszystko, by ten czas uatrakcyjnić tak, żeby Wasza impreza lub event, zapadł w pamięć na długo.
Będąc na naszej stronie, na pytania typu: gdzie zrobić imprezę firmową, imprezę integracyjną, gdzie zrobić prezentację produktu lub szkolenie firmowe? – już znaleźliście odpowiedź!

Michał Sondij

Manager Obiektu / Event Manager / Marketing / PR / Współpraca

telefon: +48 696 776 211
email: michal.sondij@drive-position.pl

Rafał Młodawski

Event Manager ds. kartingu. Manager obiektu.

telefon: +48 600 335 448
email: rafal.mlodawski@pole-position.pl

Jazdy Off-Road

Tor off-road, jazdy quadami, motocross, jazdy off-road w Warszawie. Atrakcje o różnych stopniach trudności, z możliwością trenowania wielu zagadnień z techniki jazdy.

Gokarty

Gokarty w Warszawie, gokarty dla dwojga, dla dzieci, szkółka kartingu dla dzieci. Nowoczesny i ultra bezpieczny tor gokartowy. Sygnalizacja, pomiar czasu, techniczna ale szybka nitka oraz wersja letnia i zimowa.

Eventy dla firm

Nasz obiekt to odpowiedź na pytanie gdzie zorganizować event, szkolenie, konferencję, imprezę integracyjną, premiery i prezentacje w Warszawie. Zadbamy o każdy szczegół i atrakcje.

Szkolenia

Prowadzimy profesjonalne szkolenia motocyklowe, o różnych stopniach zaawansowania - także dla najmłodszych. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i opiekę.

Realizujemy vouchery firm:

Nasi Partnerzy:

Przewiń do góry