Szkolenia Motocross. Tor motocross. Tor enduro.

Profesjonalny, zaprojektowany przez Mistrza Polski tor motocross, doświadczona kadra instruktorska, nowoczesne zaplecze sprzętowe

Sami jeździmy motocyklami i mieszkając w Warszawie ubolewaliśmy, że w stolicy nie ma miejsc w których moglibyśmy pojeździć, nie wspominając już o profesjonalnych szkołach nauki. Stąd wziął się pomysł na stworzenie profesjonalnego toru na którym wszyscy fani motocrossu z Warszawy i okolic będą mogli szkolić się, uczyć od podstaw bądź po prostu dysponować możliwością swobodnego uprawiania i rozwijania swojej pasji. Bez względu na to czy posiadają własny motocykl czy też nie.

Nasz tor powstał z myślą o wszystkich. Każdy bez względu na stopień umiejętności odnajdzie tutaj coś dla siebie. Nasza szkółka przeznaczona jest zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych, początkujących, średnio-zaawansowanych, jak również tych, którzy określani są kategorią PRO.

!! Oferta sezonowa, funkcjonująca od kwietnia do października !!

Zapewniamy:

Co kursant ma do dyspozycji decydując się na zajęcia u nas? 

 • Wypożyczalnie profesjonalnego ubioru – butów, kasku i ochraniaczy
 • możliwość wypożyczenia motocykli o różnych pojemnościach
 • trzy profesjonalne tory szkoleniowe w tym jeden z przeszkodami hard enduro

Sesje grupowe odbywają się w soboty i w niedziele, natomiast zajęcia indywidualne odbywają się od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – niezależnie od stopnia zaawansowania. Najmłodszy adept naszej szkółki ma 4 lata!

Szkolenie motocross obejmuje:

 • WPROWADZENIE

  Przekazanie podstawowych informacji dotyczących budowy silnika i motocykla. Omówienie zasad panujących na torze, przekazanie wiedzy na temat prawidłowej pozycji na motocyklu, omówienie zasad dotyczących stroju kursanta oraz zasad prawidłowego doboru ochraniaczy. Oswajanie się z motocyklem, pierwsze próby ruszania oraz zatrzymywania się motocyklem.

 • JAZDY PRÓBNE
  Przypomnienie zasad z poprzednich zajęć, szybkie przypomnienie dotyczące ruszania i zatrzymywania się, jazda po płaskim odcinku w pozycji stojącej, jazda motocyklem w pozycji  stojącej oraz w pozycji siedzącej na zakrętach. Krótka jazda po torze motocrossowym, Zapoznanie się z elementami akrobacji oraz oswojenie się z nierównościami, najazdami i innymi elementami toru.

 • SZLIFOWANIE POZYCJI WYJŚCIOWEJ

  Jazda w pozycji stojącej, doskonalenie pozycji na motocyklu, ciąg dalszy oswajania się z elementami toru, pierwsze próby z elementami akrobacji, kursant nabieranie pewności siebie, nauka jazdy w pozycji stojącej na prostych odcinkach oraz w pozycji siedzącej w zakrętach. Skupiamy się na wpajaniu kursantom prawidłowych nawyków.

 • DOSKONALENIE POKONYWANIA ZAKRĘTÓW

  Przypomnienie poprawnej pozycji w zakręcie, przejazdy pokazowe, pokonywanie zakrętów z nogą prawo/lewo (zwracamy uwagę na dosiad, łokcie, tułów, nogę), pokonywanie dwóch zakrętów na raz ( prawo/lewo w celu szlifowania nabytej wiedzy).

 • JAZDY NA CZAS

  Pokonywanie toru na czas (element rywalizacji). Nauka startów z bramki (operowanie sprzęgłem i gazem, szlifowanie pozycji na motocyklu).

Szkolenie INTRO obejmuje:

 • WPROWADZENIE
  Przekazanie podstawowych informacji dotyczących budowy silnika i motocykla. Omówienie zasad panujących na torze, przekazanie wiedzy na temat prawidłowej pozycji na motocyklu, omówienie zasad dotyczących stroju kursanta oraz zasad prawidłowego doboru ochraniaczy. Oswajanie się z motocyklem, pierwsze próby ruszania oraz zatrzymywania się motocyklem.

 • JAZDY PRÓBNE
  Ruszanie, zatrzymywanie się, jazda po płaskim odcinku w pozycji stojącej, oraz w pozycji siedzącej na zakrętach i prostej. Krótka jazda po torze motocrossowym.
  Oswojenie się z nierównościami, najazdami i innymi elementami toru.

 • SZLIFOWANIE POZYCJI WYJŚCIOWEJ
  Jazda w pozycji stojącej, doskonalenie pozycji na motocyklu, ciąg dalszy oswajania się z elementami toru, pierwsze próby z elementami akrobacji, kursant nabieranie pewności siebie, nauka jazdy w pozycji stojącej na prostych odcinkach oraz w pozycji siedzącej w zakrętach. Skupiamy się na wpajaniu kursantom prawidłowych nawyków.

Ile kosztuje szkolenie motocross?

Poznaj cennik i pełną ofertę szkoleń i treningów motocyklowych.

Pakiety jazd, szkolenia i treningi INTRO, jazdy i szkolenia na motocyklach i ze sprzętem Drive-Position oraz własnym, szkółka motocyklowa dla dzieci, jazdy i szkolenia indywidualne oraz… wiele więcej!

Przewiń do góry