Jazdy off-road w Drive Position

Jazdy off-road Warszawa - to możliwe, dzięki centrum Drive-Position

Jazdy off-road Warszawa – to możliwe!
Posiadanie samochodu terenowego to furtka do wspaniałej przygody. Obcowanie z naturą, eksploracja terenu, wspólnie spędzony czas. To zupełnie inny, pełniejszy wymiar przygody.

Dzięki naszym instruktorom oraz warunkom i sytuacjom jakie symulujemy na naszym torze, będziecie mogli bezpiecznie wykorzystać swoje pojazdy zgodnie z ich przeznaczeniem. 

Poznacie granice jakie są w stanie udźwignąć Wasze napędy i opony, a nasi instruktorzy nauczą Was podstawowych i zaawansowanych technik jazdy off-road. 

jazdy off-road warszawa

Jazdy quadami, samochodami terenowymi, motocyklami off-road

Nasz tor to także doskonałe miejsce, żeby podnieść swoje umiejętności w posługiwaniu się quadem, motocyklem lub pojazdem ATV / UTV.

Doświadczenie nabyte w bezpiecznych warunkach naszego toru, pod okiem doświadczonych instruktorów, z pewnością przyniesie skutek przy korzystaniu z naszych ulubionych pojazdów podczas wypraw lub wyjazdów w teren.

Wypożyczamy nasze samochody, motocykle i quady do jazd off-road

Nie macie samochodu terenowego? 
Nie posiadacie motocykla lub pojazdy ATV, a chcielibyście poczuć emocje i podjąć niecodzienne wyzwania związane z jazdą w terenie?
– nic łatwiejszego!

Drive-Position dysponuje flotą profesjonalnie przygotowanych pojazdów, która są w stanie sprostać najcięższym wariantom na naszym torze.
W naszej ofercie znajdziecie opcje szkoleń i jazd w naszych autach, na naszych motocyklach i quadach.

jazdy off-road warszawa

Nowoczesny tor off-road w Warszawie

Nasz Tor zaprojektowaliśmy by spełniał warunki trzech stopni trudności. Warianty przejazdu nazwaliśmy roboczo: Standard, Pro i Ekspert.
Przy czym, realizując bardziej złożone wymagania, – podczas szkolenia off-road jesteśmy w stanie łączyć elementy wszystkich „nitek” toru, tworząc zupełnie nowe trasy.

Trasa Standard

Trasa STANDARD przeznaczona jest dla wszystkich kierowców zarówno początkujących jak również tych którzy mieli już do czynienia z off-road’em.

Zaczynamy od bardzo prostych przeszkód i podstaw z techniki jazdy w terenie. Podjazdy, zjazdy, trawersy, pokonywanie zakrętów i optymalna obsługa różnego rodzaju napędów.

Nasza podstawowa trasa zapewnia mega emocje i obcowanie z prawdziwym off-roadem, a wszystko z ogromnym marginesem bezpieczeństwa.

jazdy offroad warszawa

Trasa PRO

Trasa PRO to połączenie wszystkich przeszkód w jeden wyjątkowy przejazd pełen emocji i adrenaliny. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób mających doświadczenie w off-roadzie lub chcących przeżyć ekstremalną przygodę samochodem terenowym, ponieważ trasy na pewno nie uda się pokonać bez wysiadania z samochodu. 

Tutaj w grę wejdą bardziej zaawansowane techniki obsługi samochodu terenowego, a nabyte na naszym torze doświadczenie, spowoduje, że każda kolejna wyprawa w teren przyniesie jeszcze więcej radości.

Wariant EKSPERT

Trasa – lub bardziej „wariant” EKSPERT to w zasadzie trasa PRO, która dodatkowo zawiera szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym.

Szkolenie EKSPERT odbywa się w specjalnie do tego przygotowanym dole błotnym z możliwością wyciągania samochodu w czterech różnych kierunkach. 

Przewiń do góry