Eventy dla firm Warszawa ?
- tylko w Drive-Position !

Eventy, dla firm szkolenia, prezentacje, premiery, konferencje prasowe, spotkania integracyjne i wiele więcej...

Zaprojektowaliśmy nasz obiekt tak, by spełniał wszystkie wymagania dotyczące imprez i eventów – zarówno firmowych jak i tych prywatnych.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, które pozwala na zorganizowanie imprez wszelkiego typu, Kompleksowo zajmiemy się Państwa potrzebami, a tym samym wyeliminujecie konieczność uzgadniania szczegółów z wieloma dostawcami.

Dysponujemy nowoczesną salą wykładową, salą konferencyjną, projektorami oraz najwyższej jakości zapleczem gastro.

eventy dla firm warszawa, jazdy off-road

Nasz zespół to najbardziej doświadczona grupa specjalistów w Polsce. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – od cateringu, przez organizację przestrzeni konferencyjnych po najwyższej jakości atrakcje.
Przez wiele lat obecności na rynku, zaufały nam dziesiątki firm i marek – niejednokrotnie o światowym zasięgu.

Drive Position to naturalne środowisko dla wszystkich działalności związanych z motoryzacją, bądź posiadających motoryzację w tle.
To także świetna okazja by urozmaicić spotkanie każdego rodzaju w duchu team building, oraz zapewnić gościom rozrywkę  na najwyższym poziomie oraz wyjątkowe, często niezapomniane doświadczenia związane z jazdami off-road, korzystaneim z profesjonalnego sprzętu i podejmowaniem niecodziennych wyzwań.

Team Building, zawiązywanie więzi w zespołach, działania motywacyjne i... świetna zabawa!

Nasze centrum to absolutny lider na rynku. Jeżeli planujecie spotkanie integracyjne, eventy firmowe, pracę z zespołem sprzedażowym, chcecie przy okazji spotkania zmotywować zespół, zoptymalizować chęci i umiejętności współpracy pomiędzy członkami zespołów, to Drive-Position będzie idealnym wyborem.

Mamy największe doświadczenie na rynku. Wiemy w jaki sposób zmotywować do wspólnego działania, a motoryzacyjne tło w bardzo szerokim spektrum, to najlepsza i najbardziej atrakcyjna podstawa do takiego działania.

eventy dl firm warszawa, integracje, szkolenia

W przeciągu przeszło 10ciu lat prowadzenia eventów firmowych, nasi animatorzy zyskali wielkie doświadczenie, zoptymalizowaliśmy elementy naszej oferty – czyniąc ją elastyczną i atrakcyjną dla każdego, dzięki czemu zyskaliśmy oddane grono klientów.

Organizujemy prezentacje produktów, konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, premiery, spotkania dealerskie i prezentacje dla mediów.

Oprócz stref konferencyjnych i całego, nowoczesnego wyposażenia, nasi klienci mają do wykorzystania cały potencjał oferty Drive Position, a tym samym możliwość by urozmaicić swoją imprezę i uczynić ją niepowtarzalną, co zawsze ma gigantyczny wpływ na wrażenia uczestników i przekłada się bezpośrednio na doskonały PR.

Nasi managerowie są na miejscu i służą pomocą przy zaplanowaniu najlepszego eventu formowego dla Państwa marki. Wszystko czego potrzebujemy to informacje o Państwa zapotrzebowaniach – reszta jest po naszej stronie!

Przewiń do góry