Ducati Scrambler Yellow Day na naszym torze

Ducati Scrambler Yellow Day to impreza dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style.

Jeśli kochasz dzielić się swoim hobby wraz z podobnymi sobie pasjonatami, manifestować luźny styl życia i czerpać radość z każdej chwili spędzonej na swoim motocyklu, to nie może Cię zabraknąć w sobotę 14 sierpnia!

Podczas wydarzenia wybierzemy się w trasę za miasto, będziemy stylowo przemykać po ulicach Warszawy, a dla chętnych i najbardziej odważnych uczestników, zjedziemy z utwardzonych dróg i na specjalnie przygotowanym, zamkniętym torze sprawdzimy offroadowe zdolności naszych maszyn pod okiem instruktorów.
Po wszystkim zintegrujemy się przy kolacji i wspólnie obejrzymy film o tematyce motocyklowej – wspaniała atmosfera gwarantowana!

Dla wszystkich tych, którzy przyjadą na imprezę z dalszych rejonów Polski, lub będą mieli ochotę zabawiać się nieco dłużej, oferujemy bezpieczne przechowanie motocykli na terenie obiektu Drive-Position. Istnieje też możliwość zarezerwowania we własnym zakresie noclegu w pobliskich hotelach: Ajax bądź Groman.

W imprezie Ducati Scrambler Yellow Day można wziąć udział na dwa sposoby: dołączyć do nas całkowicie bezpłatnie, albo po uiszczeniu opłaty 250 zł uzyskać pakiet atrakcyjnych gadżetów i dostęp do pełnego zakresu atrakcji.

W wariancie rozszerzonym uczestnicy otrzymają w cenie obiad, unikatową koszulkę, której wzór przygotowaliśmy wyłącznie na tę okazję, a także możliwość wzięcia udziału w Scrambler Cup, czyli rywalizacji na torze kartingowym. Kierowcom z trzema najlepszymi czasami okrążeń wręczymy pamiątkowe puchary i ciekawe nagrody ufundowane przez Ducati Polska

Przewiń do góry