Eventy motoryzacyjne w Drive-Position

Nasz obiekt to historyczny punkt na mapie Mazowsza.
To właśnie Drive-Position był pierwszym parkiem motoryzacyjnym z prawdziwego zdarzenia.

Specjalnie zaprojektowany tor, bliskość od centrum Warszawy, kadra instruktorska, doskonały catering i nowoczesne zaplecze konferencyjne, pozwalają na organizację eventów firmowych i motoryzacyjnych z prawdziwego zdarzenia.

To w Drive-Position zadebiutował na Polskim rynku kultowy Ineos Grenadier.
Gościliśmy ekipę Dacii, na czele z ówczesnym ambasadorem pucharu Dacii Duster – Krzyśkiem Hołowczycem.
To u nas swoje możliwości terenowe swojego SUV’a prezentował Renault oraz Skoda z modelem Kodiaq.
Ostatnio gościliśmy Lexusa, po raz kolejny Land Rovera i fenomenalne Defendery najnowszej generacji i nie opadł jeszcze kurz po ekipie Toyota Polska.

Przez lata obecności na rynku, nasza ekipa doskonale wie czego oczekują nasi klienci i absolutnie perfekcyjnie realizuje każdy event firmowy od A do Z.

Drive-Position to lider na rynku eventów motoryzacyjnych.
Dzięki doświadczeniu, możliwościom jakie oferuje nasz obiekt oraz dzięki obsłudze na najwyższym poziomie, naszymi partnerami są takie marki jak Inter Cars 4×4, Motul, Milwaukee, Raptor Polska, Liberty MotoStore i wiele innych marek, które utorzsamiają swoje wartości z jakością jaką oferuje Drive-Position.

Wielkim atutem toru i obiektu Drive-Position jest jego wszechstronność.
Tor kartingowy, szatnie, zaplecze socjalne, nowoczesne centrum konferencyjne, najwyższej jakości catering, ekipa instruktorów i szkoleniowców oraz jedyny w swoim rodzaju tor off-road, zaprojektowany w sposób modułowy tak by dał możliwość świetnej zabawy i sprawdzianu możliwości poważnym samochodom terenowym ale też miejskim SUV’om.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – zadbamy o to, by Wasz event był niezapomnianym wydarzeniem dla prasy, klientów lub pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry